מוצרי הצללה

אנו משווקים את מיטב המוצרים והחידושים בתחום מוצרי ההצללה לבית ולמשרד.
מגוון המוצרים רחב ואת כל אחד מהמוצרים ניתן להשיג במבחר רחב של גוונים ומנגנוני הפעלה, ידניים או חשמליים.
צוות המעצבים שלנו ישמח לייעץ ולעזור לכם למצוא את הפתרונות המתאימים לכל חדר וסגנון.

איך בוחרים וילונות גלילה?

ההחלטה לגבי בחירת וילונות גלילה לבית היא החלטה משמעותית מבחינה עיצובית וגם מבחינת אופרטיבית – איך יראה הבית שלכם ומה תהיה השליטה שלכם על רמת התאורה בו. אם אתם לא מתייעצים באופן שוטף עם מעצב פנים על עיצוב הבית שלכם והמרחבים שלו, היועצים המנוסים שלנו ישמחו לתת לכם מידע ושירות בנושא.

אלו הנקודות שאתם רוצים להקפיד עליהן בזמן שאתם בוחרים וילונות גלילה:

סוג החומר – מאיזה חומר אתם רוצים את הוילונות? האם אתם רוצים הצללה מלאה או אתם מעדיפים לראות את הנוף שנשקף מחוץ לחלון ובו בזמן לקבל גם הצללה? האם אתם רוצים צבע ניטרלי וקרמי, או הרגשה יותר פאנקית עם מגוון בדים אחר? הקפידו להתאים את הוילון שאתם בוחרים לשאר המרחב בבית כמו צבע הקירות, ריהוט, תאורה ועוד.

שליטה דיגיטלית או ידנית – וילונות גלילה מאופיינים ברמת שליטה מגוונת על הוילונות. וילונות הצללה לבתים חכמים הם כבר מזמן חלק מהמשחק ורמת השליטה על הוילון יכולה לאפשר לכם להכין את הבית ולכוון את רמת ההצללה בחלל דרך הסמארטפון שלכם. אם אתם עדיין בחבורת האולד סקול ואוהבים וילונות גלילה בתצורה הישנה והטובה שלהם, אז ניתן גם להתקין וילונות בעלי שליטה ידנית.

לאיזה חלל הוילון מיועד – החלל בו אתם מתקינים את הוילון הוא חלק מהותי מתהליך הבחירה. ישנו הבדל כמובן בין המטבח, לחדר שינה לחדר ילדים. כל אחד מהם יצריך התייחסות שונה במקצת וביצוע התאמות נכונות, כדי לייצר לכם חוויה כיפית מהבית שלכם. וילונות גלילה מתאימים לכל חלל בבית כמובן, והיועצים שלנו ישמחו לסייע לכם לבצע בחירה נבונה לבית שלכם.

וילונות גלילה מעוצבים – ניתן לבצע הדפסים שונים על הוילון לפי התאמה אישית, וכך לייצר הנאה מלאה מהוילון כל העת. לדוגמא, אם אחד הילדים בבית אוהב דמות מסוימת מסרט של דיסני, תוכלו לדאוג שיהיה הדפס עם הדמויות האהובות עליו על גבי הוילון! אין ספק שזהו שדרוג מדליק לחדר ילדים וישעה להם שמחה ענקית בעיניים.

 

תתייעצו איתנו, אנחנו פה בשבילכם!

המומחים של תובל וילונות אוהבים לתת שירות – תעשו לנו טלפון או השאירו פרטים ונשמח לשוחח איתכם ולסייע לכם להבין מה הבחירה הנכונה של וילונות לבית שלכם.