1/1

וילונות לחדרי ילדים

 

חשוב להשרות בחדר הילדים אווירה רגועה ובטוחה
 

חדר הילדים הוא המקום בו הילדים מבלים חלק גדול משעות היום ואת כל שעות הלילה. החדר חייב להיות מותאם למגוון רחב של צרכים, מאחר והילדים משתמשים בו גם כדי ללמוד ולעשות שיעורי בית, גם כדי לישון, וגם כדי לשחק. הצורך לייצר חדר שיענה על כלל הדרישות האלה, מקשה על עיצוב חדר ילדים ויוצר אתגר ייחודי. הדגש עליו אסור לוותר במהלך עיצוב חדר הילדים, הוא יצירת מרחב בטוח, עם אווירה רגועה ונעימה. ניתן לייצר אווירה כזאת בעזרת מגוון רחב של עזרים, הכוללים בין השאר צביעה נבונה של הקירות, מנורות דקורטיביות, תליית ציורים ודברי אומנות שהכינו הילדים ועוד. אחד מהפריטים שיחוללו את השינוי הגדול ביותר בעיצוב חדר הילדים הוא וילונות.  

 

מהם הדגשים החשובים בבחירת וילון לחדר הילדים?
 

בחירת וילון לחדר הילדים היא אחת מההחלטות החשובות ביותר שתקבלו בעת עיצוב החדר.
חשוב להכיר את הדגמים השונים, ולבחור מבין מספר פרמטרים את הרצויים לכם ביותר. הדגשים החשובים בבחירת וילון לחדר ילדים הם:

רמת החדירות לאור השמש: הורים רבים מנסים לעצב את התאורה בחדר הילדים תוך שימוש במנורות מורכבות ובבתי מנורה מעוצבים. למעשה, אחד מהפרמטרים המשפיעים ביותר על התאורה בחדר הוא הווילון. לווילונות שונים רמת חדירות שונה לאור השמש, וחשוב מאוד לבחור מוצר שיתאים לאפקט שתרצו לייצר. ילדים המתקשים לישון עד מאוחר יפיקו יותר תועלת מווילונות אטומים כמעט לחלוטין, ולעומתם ילדים שמתקשים להתעורר בבוקר יפיקו יותר מווילונות שיכניסו הרבה מאור השמש.

 

הצביעה: ישנו מגוון רחב של צבעים בהם ניתן לרכוש וילון לחדר הילדים. חומרי הגלם הם כמעט אין סופיים, ושיטות הדפסה ייחודיות מרחיבות אפילו יותר את גבולות האפשר. תוכלו לבחור הדפס שלם לווילון חדר הילדים שלכם, ולהפוך אותו ליצירת אומנות של ממש. אם תרצו, תוכלו לבחור וילון צבוע בצבע אחד, או וילון המכיל מספר גוונים ליצירת אפקט מורכב יותר.

 

סוג הווילון: למרות שסוג הווילון הוא גם בעל השפעה בפני עצמו, לעיתים כאשר מעצבים חדר הילדים הוא משנים למטרות אחרות אותם אנחנו רוצים להשיג. למשל, אם בחרתם לרכוש וילון עם הדפס גדול, וילונות גלילה יהיו המתאימים והמחמיאים לכך ביותר. אם אתם רוצים שליטה מלאה בכמות האור החודרת לחדר, תוכלו לבחור וילונות ונציאנים. אם תרצו לייצר אווירה של חדר פיות מסתורי בשביל הילדה, תוכלו לבחור בווילונות מעוצבים בצע ורוד מבד חצי שקוף.

 

אצל תובל וילונות תוכלו להשיג את וילון חלומותיכם
 

כאשר אנחנו בוחרים וילון לחדר הילדים, עלינו להתחשב גם בעיצוב של הבית והחדר, גם בהרגלי השינה של הילד, גם ברצונות האישיים שלו, וגם בשינויים שיחולו בו ובחדר כאשר הוא יגדל. אצלנו בתובל וילונות תוכלו לקבל ייעוץ מאנשי מקצוע אשר התאימו מאות וילונות ללקוחות שונים, ותוכלו לדעת בביטחון שעשיתם את הבחירה הטובה והמוצלחת ביותר.