וילונות מעוצבים לאולמות תצוגה, חנויות ובתי מסחר. פתרונות הצללה או חלוקת חלל החנות בטכנולוגיות מתקדמות בהתאמה אישית.

וילונות בחנות מסייעים ביצירת אווירה מתאימה ובשיפור חוויית הלקוח. השקעה בוילונות איכותיים התואמים את הקונספט העיצובי של חלל התצוגה ממתגת את העסק ומותירה תחושה מקצועיות. השימוש בוילונות בחנות מעט שונה מזה של הצרכן הפרטי. מעבר לשימוש המוכר בתור פתרון הצללה או אלמנט עיצובי שמיפה את אזור הפתחים, יש לוילונות בחנויות תפקידים נוספים. לעתים וילונות יכולים למלא תפקיד של חציצה בין אזורי התצוגה השונים או להוות תפאורה למוצרים המוצגים בהם. גם אפקט ההצללה של החלונות הופך לפעולה מורכבת יותר באזורי המסחר. ההצללה מצריכה תכנון מעמיק יותר שלוקח בחשבון הבטים נוספים כמו למשל מניעת מגע של קרני האור עם המוצרים כדי למנוע נזק, יצירת רמת תאורה מדויקת להצגה מיטבית של המוצרים בחנות ועוד.

רתימת הווילון לקידום האופי של החנות

את גווני הוילונות וסוג הוילונות כדאי להתאים לקונספט של החנות – וילון ורוד במכון של מניקוריסטית, לבן היגייני בבית מרקחת, צבעי תכלת רכים בחנות לאביזרי תינוקות, ירוק כזה או אחר במשתלה, בורדו עמוק וחושני בחנות להשכרת או רכישת שמלות ערב ועוד. צבעים עליזים יוכלו למשוך קהל ילדים, בעוד צבעים טבעיים יותר יתאימו לקהל יעד מבוגר. אלה כמובן רק דוגמאות. נשאיר את הבחירות למעצבי פנים.

ניתן להשיג אפקט עיצובי מיוחד באמצעות התאמה של גווני הווילון והטקסטורה שלו לאלו של הרהיטים והטקסטיל, כמו הריפוד של כורסת ההמתנה או הנראות של דלפק הקבלה. בחנויות כלי נגינה ניתן להיעזר בוילונות עם תכונת חסימת רעש, כדי לשפר את איכות השמע בחלל. חנות שיש בה מוצרים רגישים לאור כמו צמחים העלולים להיפגע מקרינת השמש או צבעים עזים שעשויים לדהות בעקבות חשיפה ממושכת לקרני שמש, וילון עם חסינות לקרינת UV יכול לספק הגנה לסחורה.

יש להתאים את הווילון לסביבה החיצונית של החנות. כאשר חנות שאינה בתוך מתחם קניות מקורה אלא ניצבת במדרחוב הפונה לכביש, תשקלו לבחור בוילון עם תכונות של חסימת רעשים ולסינון מוגבר של כמות האור הטבעי. על גבי הווילון אפשר להוסיף הדפס של שם העסק או של הסמלים המסחריים של המותגים הבולטים בו. כך, מעבדה לתיקון מכשירים סלולריים תוכל להטביע בווילון את הלוגו של חברות טכנולוגיות וחנות למכירת חטיפים עשויה להציג את סמלי החברות.

במקרים פרטיים, כאשר הדבר נחוץ לפי אופי החנות והלקוחות – וילונות יאפשרו הגברה של תחושת הפרטיות, כמו במכוני טיפוח או בחנויות להלבשה תחתונה, בהן אפשר גם להיעזר בוילונות אטומים על מנת לבדל תאי מדידה. בתרחיש של חנויות כלי בית וריהוט, הוילונות יכולים ליצור את אווירת החדר המתאים באזור בו מוצגים הרהיטים הרלוונטיים אליו.

וילונות חשמליים בחנויות

הצורך בבחירה בווילון חשמלי גובר בסביבה המסחרית בה החלונות לרוב גדולים והתקרות גבוהות. המנגנון האלקטרוני יאפשר לכם לתפעל אותו בקלות ישירות מאזור הקופה או המחסן, מבלי לגשת בכל פעם לחלון. היבט זה משמעותי במיוחד בחנויות גדולות שיש בהן וילונות מרובים במרחקים לא נוחים, כך שיהיה ניתן לקצר תהליכים ולהסיט את כולם בלחיצת כפתור אחת, במאמץ מינימלי ובמהירות. וילון חשמלי עשוי ליצור אווירה משוכללת-הייטקיסטית שתתרום לתדמית העסק, כמו בחנויות למוצרי אלקטרוניקה או במעבדות תיקונים למיניהן.

קבעו פגישת ייעוץ להתאמת וילונות לחנות