מגוון וילונות ופתרונות הצללה לארגונים ומוסדות ציבוריים.

יש לנו ניסיון עשיר בתכנון והתקנת וילונות בעיצוב אישי בהתאמה מלאה לדרישות המיוחדות של הלקוח. תיק העבודות של תובל כולל עשרות פרויקטים של וילונות למרפאות ובתי חולים, למוסדות חינוך, ארגוני ספורט או משרדי ממשלה תוך מתן מענה לאופי הפעילות הייחודי של המקום. וילונות יכולים לגרום לשינוי גדול מאד בחלל בו הם מותקנים באמצעות סינון האור, יצירת תחושת פרטיות והקניית מראה מעוצב ואסתטי. 

מגוון רחב של וילונות לבתי ספר וכיתות לימוד. לוילונות בכיתות לימוד יש חשיבות גדולה החל מחסימת קרני השמש ועד לעיצוב הכיתה.

וילון ורטיקלי לעסק

וילונות למרפאות

וילונות לחדרי המתנה וטיפולים במרפאות מאפשרים הצללה ופרטיות למטופלים ואנשי הצוות. אנו יודעים להתאים את הוילון לצרכי המרפאה ולעיצוב הפנים.

וילונות אנטיבקטרילים חסיני אש המתאים במיוחד לבתי חולים וחדרי ניתוח. וילונות מאפשרים פרטיות למטופלים אשר נמצאים ברגעים קשים. 

לוילונות במכללות יש חשיבות מאד גדולה הם מבודדים את כיתות ואולמות הלימוד מהפרעות חיצוניות ומסננים את האור ומאפשרים לראות את הלוח או המסך בקלות.

וילונות בתערוכות ובמוזאונים מאפשרים לחלק את חלל התצוגה ושליטה בכמות האור במייצגים מסוימים. אנו יודעים להתאים את הוילון המתאים לחלל התצוגה.

וילון לבית כנסת

וילונות למוסדות דת

במוסדות דת לוילונות יש לעיתים תפקיד חשוב מאד- לדוגמא וילון הפרדה בבית כנסת. אנחנו יכולים להתאים את הוילון לצורך המשתנה של בית התפילה.

וילנות למרפאות ובתי חולים

 במוסדות רפואיים, וילונות מסייעים ליצור סביבת עבודה נעימה ומקצועית לצוות הרפואי והמטופלים. וילונות מסייעים בשליטה על עוצמת האור בחדרי הטיפול, מאפשרים להגן על הפרטיות של המטופלים, מסייעים לשמור על הטמפרטורה בחדרים ולהפחית את הרעש. וילונות יכולים לשמש כמחיצות בחדרי קבלה ומיון של חולים ומאפשרים לאנשים קצת פרטיות ברגעים קשים. קיימים וילונות אנט בקרטילים המתאימים במיוחד למרפאות וחדרי ניתוח.

וילונות למוסדות חינוך

לוילונות תפקיד חשוב בכיתות לימוד, הם מאפשרים לתלמידים או הסטודנטים להתרכז בחומר הנלמד ומפחיתים הסחות דעת המגיעים מחוץ לכיתות או אולמות הלימוד. הוילונות חוסמים את אור השמש ומנעים סנוור וחזרת אור מהלוח או המסך בכתה ובך מאפשרים לתלמידים להתרכז בנושא הנלמד.יתרון נוסף של וילונות בכיתות לימוד הוא היכולת לבודד את החלל ולשמור על הטמפרטורה שבחלל.  כמובן שוילונות מוסיפים לעיצוב הכתה ולתחושה נעימה לשוהים בכתה. 

סוגי הוילונות

תוכלו להתאים וילונות בקשת רחבה של טכנולוגיות מתקדמות – וילונות חשמליים, וילונות בד, גלילה, וילונות רומאי, ורטיקליים או וניציאניים, תוך שימוש בחומרים איכותיים ועמידים לאורך זמן במגוון צבעים וגימורים.