1/1
וילון רומאי
וילון ורטיקלי
וילון וינט
וילון גלילה
וילון וציאני עץ
וילון דואט
וילון סילואט
וילון באלט
וילון ונציאני
Show More

שינה טובה היא המפתח לבריאות טובה

אורח החיים שלנו משפיע באופן ישיר על המצב הגופני והבריאות הנפשית. כאשר חושבים על שמירה על בריאות, לרוב חושבים על תזונה נכונה, שמירה על כושר ושתייה מספקת. פרמטר חשוב בבריאות אשר יש נטייה להזניח הוא השינה. שינה טובה מוגדרת לא רק כשינה אשר נמשכת מספיק שעות, אלא כשינה עמוקה מספיק. הצורך לעבוד עד השעות הקטנות של הלילה, השימוש הארוך במסכים והדאגות הכלליות פוגעים באיכות השינה שלנו. נוכל לשפר את איכות השינה על ידי השקעה בחדר השינה. וילונות לחדרי שינה יוכלו לחולל מהפך של ממש בשינה שלנו, ובהשקעה מצומצמת.

 

מהן האפשרויות להתאמת וילונות לחדר השינה?

התאמת וילונות לחדר השינה דורשת מאתנו ראשית להגדיר את המטרות החשובות יותר והחשובות פחות אותן צריכים לשרת הווילונות. חלק מהאנשים ירצו לשים דגש יותר על הפן העיצובי של הווילון, וחלק ישאפו לווילונות עם דגש פונקציונאלי. יש מגוון עצום של וילונות לחדרי שינה שניתן לבחור מתוכו. האפשרויות העיקריות כוללות בין השאר:

וילונות גלילה: וילונות גלילה הם וילונות בעיצוב מינימליסטי, שהיתרון שלהם הוא אטימות גבוהה לאור. ניתן לרכוש וילונות גלילה במגוון של צבעים, ואפשר לשלב עליהם ציור או הדפס.

 

וילונות כפולים: לעיתים קרובות, אנחנו רוצים וילון שיעניק לנו איטום מלא מאור השמש מצד אחד, אבל לא רוצים לוותר על האפקט העיצובי המהמם של וילון מתנפנף ומואר. כדי לענות על הצורך הזה, תוכלו לרכוש וילונות כפולים, כאשר השכבה הפנימית היא למעשה וילון אטום, והחלק החיצוני הוא וילון בד. תוכלו להתקין את הווילונות על שני קרניזים שונים, וכך להחליף ביניהם כרצונכם.

 

וילונות לעיצוב מודרני: חלק גדול מהבתים בישראלים מנסים להעניק לחדר השינה שלהם מראה מודרני ומחוכם. עקב כך, רבים בוחרים בווילונות בסגנון הרומאי או הוונציאני. הווילון הוונציאני מורכב למעשה מעשרות תריסים דקים העשויים עץ או אלומיניום, המחוברים ביניהם בחבל. ניתן לשנות את חדירות האור על ידי שינוי זווית התריסים, או לגלול אותם למעלה לחלוטין. וילונות רומאיים לעומתם, מורכבים מחתיכת בד אחת, כאשר חוצים אותה לאורכה טריזים דקים. הווילונות הרומאיים יכולים להגיע בדרגות איטום שונות, וישמרו על מראה נהדר גם אם יהיו מקופלים לחלוטין או חלקית.

 

בתובל וילונות נעזור לכם לתכנן את הווילון המתאים לכם

לעיתים אנחנו צריכים עיצוב וילונות מיוחד, חדשני, ולא מצליחים למצוא וילון מוכן מראש שמתאים לנו. זה יכול להיות עקב שאיפה למראה עיצובי ייחודי, או עקב צורה לא סטנדרטית של החלונות בחדר השינה. אצלנו בתובל וילונות, תוכלו להזמין את וילון חלומותיכם. מגבלות של צורה וגודל אינן מגבלות מבחינתנו, ונשמח לעזור לכם לבחור ולעצב את סוג הווילון המתאים לכם ביותר. תוכלו לבחור מבין מגוון עצום של וילונות ופתרונות הצללה לכל חלקי הבית, ומבין כמות אדירה של צבעים וסוגי בד, כך שחדר השינה שלכם יהיה נעים, מזמין ומרגיע.