טיפים, וילונות, וילונות לבית, וילונות למשרד

מידות של וילונות

וילונות בד

וילונות לפי מידה מציעה את היתרון של ייצור וילונות בגודל ספציפי שמועיל לחלונות בגודל לא סטנדרטי, אך ישנם יתרונות רבים יותר מכך שיש וילונות בהתאמה אישית. המשך לקרוא כדי לגלות עוד!

 

1. מיועד למדידה, ערך לכסף בטווח הארוך

וילונות המיוצרים למדידה יקרים יותר מכיוון שהם דורשים אומנות מומחית, כל וילון (ועיוור) שאנו מייצרים מיוצר בדיוק ובזהירות. מכיוון שהם מיוצרים בהתאמה אישית לכל הזמנה, כמות הבד המשמשת גם היא שונה. משמעות הדבר היא שבמקום לקנות כמות מסוימת של בד לייצור מספר מסוים של מוצרים בגדלים משתנים, משתמשים בכמות קטנה יותר של בד לכל סגנון במקום לכל סדר שנעשה לפי מידה. אבל מה שתקבל בתמורה הוא מוצר מוגמר שיימשך שנים, בעוד שהם מומחים בתחום.

2. כותרות וילון ייחודיות

קפל קמצוץ כפול, קפל קמצוץ משולש, קמצוץ עם קרסול, אלה רק כמה אפשרויות בין שלל סגנונות של כותרות לווילון. וריאציות של כותרות קפלים אינן נפוצות אצל וילונות מוכנים מכיוון שהם מורכבים יותר לייצור. כותרת עשויה היטב יכולה לחולל שינוי גדול בפנים שכן היא עשויה להשוויץ ברמת המחשבה שעברה לחיבור העיצוב הכללי יחד. כותרות וילון ייחודיות.

3. התאם אישית את פנים הבית שלך

האם אתה מסורתי או מודרניסט, או שילוב של שניהם? המפתח לסגנונות פנים מסורתיים הוא פרטים מורכבים. האלמנטים כוללים בדים כבדים יותר שיכולים לעטות באלגנטיות, כותרות קפלים ועיצובים מבד קלאסיים וייחודיים כמו פרחים ודמשק. וילונות לפי מידה מציעה את החופש של וילונות המיוצרים בעיצובים מבד שקשה למצוא עם אפשרויות מוכנות.בדרך כלל הם מתאימים למאפיינים תקופתיים שיש להם חלונות בגודל לא סטנדרטי, מה שהופך את הוילונות לפי מידה למושלם לסגנון פנים זה.
מצד שני, סגנונות פנים מודרניים נוטים להתמקד בפשטות ובמינימליזם. זה לא אומר שבדי הווילונות כולם מישורים וניטרליים שכן סגנון פנים מודרני לרוב משחק עם הדפסים ומרקמים מודגשים על ידי קביעת ניגודיות עם אביזרי בית אחרים. פחות הוא עם פנים מודרני. אמירה לא מובנת היא התמצית של סגנון זה וניתן להשיג באמצעות צלליות פשוטות, פלטת צבעים מאוזנת ומתמקדת באיכות על פני כמות. וילונות לפי מידה נותן לך את האפשרות לרכוש בדים משלך בכדי להבטיח את רמת האיכות שאתה צריך כמו גם לבחור את הבטנה שלך שתפור בזהירות.

4. פונקציונליות

האם אתה מחפש וילונות שיכולים לחסום אור לא רצוי, או שאתה מחפש וילונות שיכולים לשמור על חום הבית שלך בחורף וקריר במהלך הקיץ? ישנם סוגים שונים של בטנה כאשר הסוגים העיקריים הם סטנדרטיים, אפלות, שילוב, תרמי ואקוסטי.
למרות שניתן למצוא אותם באמצעות וילונות מוכנים, לא תמיד ניתן למצוא סגנון בד שאתה אוהב עם סוג הבטנה הדרוש לך. לאחר וילונות שנעשו בהתאמה אישית פירושו שתוכלו לבחור כל בד שתחפצו עם הציפוי.

5. אביזרים

אם אתם מחפשים להוסיף אביזרים נוספים לטיפול בחלונות, הנגיעות הנוספות הללו משלימות בצורה הטובה ביותר עם וילונות לפי מידה, מכיוון שאיכות הווילונות יכולה לשפר ריהוט רך אחר.

יש לכם שאלה על מידות של וילונות? כתבו לנו.

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *